O nemocnici  Oddělení      Pro odborníky     Volná místa     Aktuality     Archiv     Kontakty     Spolupracujeme s ...
Dobrovolnictví v Psychiatrické nemocnici Kosmonosy

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem Magistrátu města Mladá Boleslav realizuje nově dobrovolnický program od počátku roku 2017. Více o dobrovolnictví a o tom, jak se stát dobrovolníkem, naleznete na tomto odkazu:
http://www.mb-net.cz/dobrovolnici/d-26264


kliknutím na obrázek plakát zvětšíte
Pravidelně každý týden již probíhá na několika odděleních skupinová i individuální canisterapie v režii dobrovolníků a ve spolupráci s personálem oddělení. Ze strany pacientů dostáváme na tento program pozitivní ohlasy.

Stále hledáme nové dobrovolníky, ať už na individuální návštěvy či skupinové programy, vítáme i vlastní iniciativu a nápady. Více informací najdete zde na letáku „Hledáme dobrovolníky“. Podmínkou je dosažení věku 18 let, zájem o dobrovolnickou činnost a absolvování školení pro dobrovolníky pořádané Dobrovolnickým centrem Magistrátu M.B. Během schůzky s kontaktní osobou pro dobrovolnictví v PNK domluvíme konkrétní možnosti a náplň dobrovolnické činnosti. Těšíme se na spolupráci!

Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Holasová, email: marketa.holasova@pnkosmonosy.cz

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy, Lípy 15, 293 06 Kosmonosy, 326 715 711, e-mail:sekretariat@pnkosmonosy.cz , podatelna@pnkosmonosy.cz