Aktuality  O nemocnici    Úvodní stránka    Oddělení     Pro odborníky    Volná místa    Archiv    Kontakty   Spolupracujeme s ...

Setkání abstinujících

Součástí léčby a doléčování oddělené léčby závislostí jsou terénní, sportovní a turistické programy. Členové klubu abstinujících se v sobotu 16.4. 2016 účastnili běhání s čistou hlavou v Trutnově. V sobotu 14.5.2016 jsme absolvovali v rámci víkendového pobytu v Krkonoších výstup na Sněžku.

prim. MUDr. Pavel KrákoraDen otevřených dveří na oddělení K20

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,

Rádi bychom Vám,v Den otevřených dveří na K20 dne 15.6.2016, umožnili prohlídku oddělení K20. Celá akce je určena pro zájemce z řad odborníků, uživatelů psychiatrických služeb, jejich příbuzných a přátel.
Od 10,00 do 17,00 hod bude provázet zájemce terapeutický tým celým oddělením. Můžeme Vás provádět po skupinkách i individuálně, jsme připravení vyhovět Vašim potřebám a zodpovědět jakýkoliv dotaz stran provozu a způsobu práce na oddělení. Mimo to probíhá v prostorách oddělení permanentní výstava výtvajrných artefaktů. Bude pro Vás připravena prodejní výstavka prací našich pacientů. A pro každého, kdo bude chtít prověřit své schopnosti v některé z technik naší pracovní terapie, bude k dispozici laskavé vedení a pomoc našich pracovních terapeutek.
Malé občerstvení na závěr, z nácvikové kuchyně našich pacientů, doufáme, doladí celkovou atmosféru návštěvy. Pokud počasí dovolí, nabídneme již tradičně chléb z naší pravěké pece.


Za terapeutický tým a své pacienty
prim. MUDr. Veronika KotkováTiskové prohlášení k útěku pacientů

Vedení psychiatrické nemocnice Kosmonosy vydává tiskové prohlášení k útěku pacientů v období od 10.7.2015 do 15.7.2015.

Text prohlášení ke stažení


Psychiatrická nemocnice Kosmonosy, Lípy 15, 293 06 Kosmonosy, 326 715 711, e-mail:sekretariat@plkosmonosy.cz Nahoru