Aktuality  O nemocnici    Úvodní stránka    Oddělení     Pro odborníky    Volná místa    Archiv    Kontakty   Spolupracujeme s ...

Festival Na Kopečku

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy Vás zve na 13. ročník Festivalu Na Kopečku.

Plakát festivaluFestival je přehlídkou hudebních skupin, divadelních sdružení a šermířských vystoupení. Psychiatrická nemocnice Kosmonosy otevírá brány tabuizovaného zařízení a snaží se občanům a návštěvníkům festivalu přiblížit život uvnitř. Návštěvníci budou moci navštívit nově zrekonstruované oddělení A12 – jedná se o uzavřené oddělení pro příjem dospělých mužů ve věku do 65 let. Dále budou moci obdivovat i zakoupit výrobky z dílen centrální terapie, mohou se také seznámit s nácvikem základních relaxačních technik. Nejen pro mladší návštěvníky vystoupí Nezávislé divadlo Bouda se třemi pohádkovými představeními.

Festival se koná 28.8.2016 v areálu Psychiatrické nemocnice Kosmonosy od 12-20 hod. Těšit se můžete na bohatý program a spoustu zábavy, bližší informace najdete na http://mujweb.cz/festival_na_kopeckuSympozium HLAVOLAM VIIIzveme Vás na mezioborové sympozium Hlavolam VIII, které se bude konat dne 6.10.2016. Tématem letošního ročníku je

       Jak prožít zotavení s duševně nemocným.

Bližší informace s registrací a programem najdete zde


Odborný garant prim. MUDr. Veronika Kotková


Dny pro duševní zdraví 2016

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy Vás, Vaše pacienty, přátele i známé zve dne 6.9. a 7.9.2016 na Dny pro duševního zdraví.
V souvislosti se Světovým dnem duševního zdraví každoročně pořádáme v Psychiatrické nemocnici Kosmonosy pestrou nabídku aktivit pro veřejnost.
Chceme Vám nabídnout různé činnosti a rozšířit Vaše povědomí o práci v psychiatrické nemocnici. Zároveň Vám chceme přiblížit často tabuizované prostředí i témata, která s duševní nemocí úzce souvisejí.
Přijďte si povídat, hrát, prohlížet, poslouchat, tvořit, cvičit, relaxovat, mlsat i nahlížet do otevřených dveří jednotlivých oddělení.

Program si můžete stáhnout zde, také budou programy v týdnu od 15.8.2016 k vyzvednutí v distribučních místech. Seznam distibučních najdete v souboru distribuční místa .


Za realizační tým prim.MUDr. Veronika Kotková a MgA. Michal segert


Koncert hudební skupiny

Dne 20.7.2016 se uskutečnil koncert amatérské skupiny MeziNáma.

Pacienti, personál i návštěvníci se mohli potěšit vystoupením kapely MeziNáma. Koncert probíhal v altánu areálu nemocnice.

V říjnu 2016 úspěšný koncert zopakujeme.

Eva BartoníčkováDen otevřených dveří na oddělení K20

Vážení a milí účastníci Dne otevřených dveří na oddělení K20 v PN Kosmonosy,

děkujeme Vám za Vaši účast. Letos se akce zúčastnilo více jako 300 účastníků. Doufáme, že jste si akci užili a dozvěděli se něco nového.
Budeme se na Vás těšit v r. 2018, kdy budeme slavit 10.výročí založení oddělení K20.

Za tým oddělení K20 prim. MUDr. Veronika KotkováSetkání abstinujících

Součástí léčby a doléčování oddělené léčby závislostí jsou terénní, sportovní a turistické programy. Členové klubu abstinujících se v sobotu 16.4. 2016 účastnili běhání s čistou hlavou v Trutnově. V sobotu 14.5.2016 jsme absolvovali v rámci víkendového pobytu v Krkonoších výstup na Sněžku.

prim. MUDr. Pavel KrákoraTiskové prohlášení k útěku pacientů

Vedení psychiatrické nemocnice Kosmonosy vydává tiskové prohlášení k útěku pacientů v období od 10.7.2015 do 15.7.2015.

Text prohlášení ke stažení


Psychiatrická nemocnice Kosmonosy, Lípy 15, 293 06 Kosmonosy, 326 715 711, e-mail:sekretariat@plkosmonosy.cz Nahoru